Copywriting - Články, ktoré zarábajú

Mnoho firiem dodnes v rámci digitálneho marketingu nevyužíva známeho pomocníka - správne zvolený obsah. Medzi ten zaraďujeme napríklad písanie optimalizovaných článkov, ktoré sú vďaka tvorcovi - profesionálovi, predurčené na úspech.
Dohodnime si konzultáciu zadarmo Copywriting - Články, ktoré zarábajú

Práve vďaka optimalizovaným článkom sa môžete dostať na vyššie priečky v organických vyhľadávaniach a dokážete na svoj web prilákať omnoho viac ľudí, ako vaša konkurencia.

Copywriting

Bojíte sa, že nebudete vedieť napísať správne optimalizovaný článok? Nevadí, som tu pre vás. Ak budete mať záujem o spoluprácu, dohodneme si konzultáciu kde zistím vaše predstavy a požiadavky, a samozrejme, pomocou nej sa posnažím lepšie spoznať firmu a štýl vášho zmýšľania a komunikovania.

Následne, ak nebudete mať predom vymysené témy, rád vám nejaké nápady z vašej oblasti posuniem. Ak budete spokojný, zvolíte tému o ktorej budem písať a ideme na to. Články vyberám podľa unikátnosti, sezónnosti a samozrejme, počtu vyhľadávaní.

Výhody tejto služby

Cena za príspevok sa určuje podľa ceny za jednu normostranu - od zložitosti témy, poskytnutého obsahu, atď. Jedna normostrana činí 1800 znakov vrátane medzier a cena za normostranu sa pohybuje vo výške od 12 do 35€.

Ako využitie tejto služby ešte viac zefektívniť?

Priviesť tento typ služby k úplnej dokonalosti dokáže analýza kľúčových slov a SEO audit webu. Tie dokážu odhaliť nedostatky v obsahu vašej stránky.

Ideme do toho?

Ideme do toho?

Na začiatok si stačí dohodnúť konzultáciu, ktorá je zdarma a na ktorej sa zoznámim s vašou webovou stránkou, ukážem vám nedostatky a prejdeme si základy toho, čo je potrebné urobiť.
Dohodnime si konzultáciu zadarmo