O mne

Zdravím vás, som Denis Džula, mám 24 rokov a rozhodol som sa zlepšiť vaše pozície na Googli a vylepšiť vašu stránku nie len pre vyhľadávač, ale aj pre návštevníkov.
Na čo ešte čakáte?

Taktiež je mojou dlhodobou víziou zvýšiť povedomie o SEO a jeho dôležitosti.

Vyštudoval som Fakultu manažmentu na Prešovskej univerzite, kde som sa vďaka svojmu školiteľovi Igorovi Fedorkovi naučil, čo je to SEO. Bola to totiž moje zadanie pre bakalársku prácu a práve jemu vďačím hlavne za praktické základy, ktoré boli potrebné pre začatie mojej kariéry. Venuje sa totiž tvorbe web stránok a optimalizácia pre vyhľadávače k tomu predsa patrí.

Ďalej som vďačný Rolandovi Vojkovskému, že ma čistou náhodou našiel na Facebooku, zavolali sme si a navzájom sme si sadli. Roland je jeden z najlepších SEOčkárov na Slovensku, takže mám opäť skvelého mentora, ktorý vo mňa verí a posúva ma vpred.

Vďaka nim sa môžem pochváliť, že som jeden z mála mladých, ktorý sa venuje tomu, čo vyštudoval. :)

Inak som technický nadšenec a neustále sa vzdelávajúci mladý človek, ktorý všetko rád analyzuje. Zrejme aj preto som sa našiel v tomto technicko-analyticko-marketingovom odvetví. Bez pochopenia čísel a trochu logického myslenia by som to zrejme nedal. Taktiež je dôležité vedieť pracovať s Google-om.

Vlastne nebyť Googlu, asi by som sa venoval niečomu úplne inému. Nielen že sa venujem vyhľadávaniu, taktiež som redaktorom MôjAndroidu, teda píšem aj novinky zo sveta tohto Google-om vytvoreného operačného systému. Všetko sa u mňa točí okolo Google-u.

Ak ste to prečítali celé a došli až sem, tak ma zrejme skutočne chcete spoznať. Prečo sa mi teda už rovno neozvete? :) Ak si chcete prečítať viac o online marketingu, určite navštívte sekciu blog.

Na čo ešte čakáte?

Na čo ešte čakáte?

Nenechajte svoj web na pospas konkurencii.
Dohodnime si konzultáciu zadarmo