PPC - efektívna reklama v online svete

PPC reklama vám dokáže zabezpečiť okamžité výsledky pri relatívne nízkych nákladoch. PPC v skratke znamená Pay Per Click, čiže platba za jeden klik z reklamy na váš web. Takéto kliknutie je samozrejme spoplatnené poskytovateľom reklamného priestoru. Neplatíte za zobrazenia obsahu či časové obdobie, počas ktorého sa reklama zobrazuje, ale iba za uskutočnené prekliky, čo je najférovejší spôsob platby v digitálnom svete.
Dohodnime si konzultáciu zadarmo PPC - efektívna reklama v online svete

Štatistiky ukazujú, že viac ako 75% internetových užívateľov vyhľadáva rôzne informácie najmä cez Google. To znamená, že PPC reklama prostredníctvom Googlu je najúčinnejší spôsob, ako osloviť klientov. No je tu jeden zádrhel - je potrebné ju skutočne efektívne a správne nastaviť. K tomu však potrebujete špecialistu a ja som tu pre vás.

Výhody tejto služby

Cena za Google reklamu

(potrebný je aj programátor pre implementovanie kódov, grafik pre bannerovú reklamu):

Úvodná analýza konkurencie, webu, príprava stratégie, analýza kľúčových slov vyjde cenovo na 150€ + 50€ za odporúčania, čo vylepšiť pre vyššiu efektívnosť kampane.

Search kampaň:
Nastavenie kampane:
1 reklamná skupina s optimalizáciou – 250 eur – na reklamu, 250 eur – na prácu
2 reklamné skupiny – 500 eur + 250 za prácu
Viac reklamných skupín podľa dohody.

Bannerová display reklama 200 eur – spolupráca s grafikom, textami – kreatíva do bannerov, nastavenia + 150 eur – jedná sa o budget reklamy

Google Shopping – produktový feed od programátora je nutnosť, táto reklama je však pomerne drahá - 500 eur na reklamu, 200 eur na prácu a optimalizáciu.

Všetok budget, ktorý sa dohodne v rámci stratégie,je možné presúvať do úspešnejších kampaní – ak napríklad bude málo nákupov a veľa minutých peňazí, napr. pri Google Shopping a pri takom istom minutom budgete máme oveľa viac z nákupov z Facebooku, v tom prípade stopneme Google a presunieme budget na sociálne siete.

Suma reportu za mesiac, kde sa dozviete všetky podrobnosti činí 100 eur.
Ideme do toho?

Ideme do toho?

Na začiatok si stačí dohodnúť konzultáciu, ktorá je zdarma a na ktorej sa zoznámim s vašou webovou stránkou, ukážem vám nedostatky a prejdeme si základy toho, čo je potrebné urobiť.
Dohodnime si konzultáciu zadarmo